Wydarzenia

W Zagrodzie organizujemy pokazy filmowe, wystawiamy sztuki teatralne, kocerty muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, a także kiermasze świąteczne.

Imprezy kulturalne, szkolenia, spotkaniaNadchodzące wydarzenia

Szanowni Państwo,
bardzo cieszy nas popularność Zagrody, jednak musimy ograniczyć liczbę osób przebywających równocześnie w obiekcie. Obecnie w Zagrodzie – przede wszystkim w weekendy – odbywają się warsztaty jogi. Organizatorzy i uczestnicy wymagają od nas stworzenia warunków umożliwiających wyciszenie, medytację i odpoczynek.

W związku z powyższym proszę o kontakt mailowy na adres ojrzanow@gmail.com w celu uzyskania informacji czy możliwy jest przyjazd do Zagrody.

To już się wydarzyło

16-18 Marca 2018

MAGIC TOUCH & FLY – WEEKEND Z AIR YOGĄ

Serdecznie zapraszam na wiosenne warsztaty jogi organizowane przez Panią Karolinę Kucharczyk.
Jeśli to Państwa zachęci to informuję, że jesienne były bardzo udane, a Uczestnicy chwalili zarówno warunki zakwaterowania, dietę, a także niepowtarzalny klimat sali do ćwiczeń.
Warsztaty odbędą się w dniach 1-4 marca. Kontakt do organizatorki w załączonym linku.
https://www.youtube.com/watch?v=ZWltyTdptow&feature=youtu.be

09 Lutego 2018

Weekend z pilatesem

Zajęcia organizuje Pani Małgorzata Nawrocka. Dla osób zaiteresowanych – link do organizatora
http://dobrzemitu.pl/weekend-z-pilatesem-pod-warszawa-2/

16 Grudnia 2017

Kiermasz Swiąteczny

Jak co roku Zagroda Ojrzanów organizuje Kiermasz Świąteczny. Na Kiermaszu będziemy wystawiać nasze produkty. Będziemy również gościć lokalnych producentów: wina i piwa; zabawek szmacianych; rękodzieła świątecznego; stroików; kosmetyków ekologicznych, a także Panią prezentującą własnoręcznie zaprojektowane i wykonane sukienki. Serdecznie zapraszamy.
02 Grudnia 2017

Hamlet. Sen

16 grudnia planujemy organizację Kiermaszu świątecznego, na którym będziemy wystawiać nasze produkty. Będziemy również gościć producentów: wina i piwa; zabawek szmacianych; rękodzieła świątecznego; stroików; kosmetyków ekologicznych, a także Panią prezentującą własnoręcznie zaprojektowane i wykonane sukienki.

24 Września 2017

Koncert Zespołu Chorea Kozacka

Szanowni Państwo
W niedzielę 24 września, o godzinie 18-tej zapraszamy na koncert Zespołu Chorea Kozacka. Zespół prezentuje unikalny tembr i styl muzyki staroruskiej, kozackiej i ukraińskiej, jedyny w świecie w swej emocjonalności, melancholii i poezji.

20 Sierpnia 2017

Koncert Zespołu Caravana Banda

20 Listopada 2017

Wiklina w ogrodzie

20 Maja 2017

Rozpoznawanie ziół dzikorosnących – szkolenie i warsztaty

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz Lokalna Grupa Działania Ziemia Chełmońskiego zaprasza na szkolenie i warsztaty pt. Rozpoznawanie ziół dziko rosnących. Celem szkolenia będzie przede wszystkim nauka rozpoznawania czasu i sposobu zbioru ziół w ich naturalnym środowisku. Szkolenie poprowadzi Pan dr Mirosław Angielczyk, założyciel Podlaskiego Ogrodu Botanicznego w Korycinach, pasjonat i znawca ziół, założyciel znanej ekologicznej marki Dary Natury i zagrody edukacyjnej Ziołowy Zakątek. www.ziolowyzakatek.pl

14 Maja 2017

Wykład i warsztat dr Piotra Wiśnika

2-5 Maja 2017

Majówka dla Pań

16 Kwietnia 2017

Trening Antystresowy

9 Kwietnia 2017

Wykład i warsztaty dr Piotra Wiśnika

19 Marca 2017

Jarmark Wielkanocny